Ana sayfa Eğitim Dijital Pazarlama Eğitimi Ankara’da

Dijital Pazarlama Eğitimi Ankara’da

Medya Akademi Ankara Ofisi'nde her ay Sosyal Medya Uzmanlığı ve Dijital Pazarlama Eğitimi düzenleniyor. Medya Akademi kurucusu Okan Yüksel koordinatörlüğünde düzenlenen sertifika programının 14'üncüsü Aralık ayında tamamlancak.

180
0
PAYLAŞ

Sosyal medya ve dijital pazarlama eğitimi alanlarında 5 yıldır faaliyet gösteren Medya Akademi’nin Ankara Ofisi açıldı.

Medya Akademi Ankara Ofisi‘nde her ay Sosyal Medya Uzmanlığı ve Dijital Pazarlama Eğitimi düzenleniyor. Medya Akademi kurucusu Okan Yüksel koordinatörlüğünde düzenlenen sertifika programının 14’üncüsü Aralık ayında tamamlancak.

4 haftalık, uygulamalı dijital pazarlama eğitimi

Medya Akademi “Sosyal Medya Uzmanlığı Seminer Programı”, katılımcılara teorik bilgi ve uygulama deneyimini bir arada sunuyor. Katılımcılar Ankara’da düzenlenen programda sosyal medya uzmanlığı ve dijital pazarlama eğitimi alarak, teorik bilgiler edinip bunları uzmanlarla birlikte uygulama şansı buluyor.

Gerekli teorik bilgi ve uygulama deneyimi kazanan katılımcıların, piyasada ihtiyaç duyulan sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı talebini karşılamaları amaçlanıyor.

En fazla 6 kişinin katılabildiği özel eğitim programları ve uzman eğitici kadrosu ile bu amaca ulaşmak 4 haftalık programla mümkün olabiliyor.

Medya Akademi Ankara Ofisi’nde eğitimler her ay düzenli olarak yapılıyor.

Medya Akademi eğitimleri Ankara’da devam ediyor

Medya Akademi, Ankara’da ofisini açtığı Mayıs 2018’den bu yana sosyal medya ve dijital pazarlama eğitimi vererek, yüze yakın katılımcıyı mezun etti. Mezunların büyük bölümü medya, iletişim ve halkla ilişkiler sektörlerinde istihdam edildiler.

Medya Akademi eğitimleri Ankara’da her ay düzenli olarak yapılmaya devam ediyor. Medya Akademi eğitimleri hakkında detaylı bilgi almak için, aşağıdaki bağlantılara tıklayarak eğitim sayfalarına erişebilirsiniz:

Sosyal Medya Uzmanlığı ve Dijital Pazarlama Eğitimi

WordPress ve Web Tasarım

İnternet Haberciliği

Medya Akademi: 5 yıllık deneyim, güçlü kadro

Medya Akademi, 5 yıllık deneyimi ve güçlü kadrosuyla Ankara merkezli olarak tüm Türkiye’de eğitim ve sertifika programlarını sürdürüyor.

Sosyal medya eğitimi alanında Ankara’nın en çok tercih edilen kurumu olmayı başaran Medya Akademi, yüksek müşteri memnuniyetini amaçlayarak çalışmalarını sürdürüyor.

Medya Akademi’den uzmanlık eğitimi alarak kariyer gelişiminizde önemli bir avantaj elde edebilirsiniz.

Not: Medya Akademi eğitimleri ve diğer tüm eğitim programları hakkında bilgi almak için, blogumuzun “Eğitim & Etkinlik” kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.