Ana sayfa Etkinlik Ankara’da ikinci Medya Okumaları etkinliği

Ankara’da ikinci Medya Okumaları etkinliği

Medya Akademi Ankara Ofisi'nde ikinci "Medya Okumaları" etkinliği gerçekleştirildi. Etkinlikte, Spotlight (2015) filiminin medya okuması yapıldı.

223
0
PAYLAŞ

Medya Akademi Ankara Ofisi’nde ikinci “Medya Okumaları” etkinliği gerçekleştirildi. Etkinlikte, Spotlight (2015) filiminin medya okuması yapıldı.

Medya Akademi eğitimcisi ve danışmanı Talha Dereci koordinatörlüğünde yapılan etkinlikte Spotlight filminden kesitler izlenerek fikir alışverişinde bulunuldu.

Etkinliğe Medya Akademi danışmanları ve katılımcılarının yanı sıra akademisyen, araştırmacı ile diğer meslek gruplarından konuklar da katılarak fikirlerini paylaştı.

Medya Okumaları, Medya Akademi Ankara Ofisi’nde her ay düzenli olarak düzenleniyor. Etkinliklere katılım ücretsiz ve 14 kişilik kontenjanla sınırlı.

Not: Medya Akademi’nin etkinlikleri hakkında detaylı bilgiyi Medya Akademi Ankara Ofisi’nin www.medyaakademi.com.tr/etkinlik adresli web sayfasından alabilirsiniz. Davetiye talepleriniz için Medya Akademi Etkinlik Koordinasyon ekibine etkinlik@medyaakademi.com.tr e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.