PAYLAŞ

Medya Akademi Ankara Ofisi’nde, Online Sosyal Medya Eğitimi başladı. 24 saat süren Medya Akademi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı artık online ve %50 indirimli.

Online Sosyal Medya Eğitimi

Medya Akademi kurucusu Okan Yüksel‘in canlı ve on-line olarak verdiği sosyal medya uzmanlığı eğitimi her ay düzenli olarak yapılmaya başladı. İlk mezunların Eylül ayında verileceği eğitim; Ekim, Kasım ve Aralık aylarında da devam edecek.

Online eğitimlere en fazla 10 kişi katılabilecek. Böylelikle tüm katılımcılar diledikleri soruları eğitim koordinatörlerine rahatlıkla sorabilecekler. Medya Akademi’nin kaliteli ve butik eğitim anlayışı online olarak da devam edecek.

Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı

Medya Akademi “Sosyal Medya Uzmanlığı Seminer Programı”, katılımcılara teorik bilgi ve uygulama deneyimi sunar.

  1. Teorik bilgilerle, katılımcılara sosyal medya uzmanlığı alanında gerekli bilgi birikimi sağlanır.
  2. Uygulamalarla, katılımcıların deneyimlerini geliştirmesi amaçlanır.

Gerekli teorik bilgi ve uygulama deneyimi kazanan katılımcıların, kendi çalışmalarını da yaparak piyasada ihtiyaç duyulan sosyal medya uzmanlığı talebini karşılamaları amaçlanmaktadır.

Sınırlı katılımcı sayısı ve uzman eğitici kadrosu ile bu amaca ulaşmak 4 haftalık eğitim programı ile mümkün olabilmektedir.

Online ve diğer sosyal medya uzmanlığı eğitim programlarımız hakkında detaylı bilgi almak için eğitim sayfasını ziyaret edebilirsiniz: https://www.medyaakademi.com.tr/sosyal-medya-uzmanligi-kursu-ankara 

Online Eğitimler Hakkında Detaylı Bilgi Alın

Medya Akademi’nin online ve diğer eğitim programları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen Ankara Ofisimizle iletişim kurun.

Medya Akademi Ankara Ofisi

Web: www.medyaakademi.com.tr 

Mail: iletisim@medyaakademi.com.tr

Telefon: 0312 419 66 42

Adres: Kavaklıdere Mah. Tunus Cad. 6/5 Çankaya/Ankara

PAYLAŞ
Önceki makaleKurumsal firmaların itibar kaybı fenomenlerin elinden oluyor
Sonraki makaleDöviz kurlarını fırsata çevirmek isteyen şirketler için ihracat eğitimi
Uludağ Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler, Anadolu Üniversitesi'nde Medya ve İletişim öğrenimi gördü. Uludağ Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler öğrenimi gördü. Medya Akademi’yi kurdu. Al Jazeera Türk ve Anadolu Ajansı’nın sosyal medya ekibinde görev aldı. Başbakanlık ve Millî Savunma Bakanlığı’nda sosyal medya danışmanlığı yaptı. Sosyal medya alanında yayınlanmış 2 kitabı, 6 ödülü bulunuyor. Uluslararası ilişkiler, siyaset bilimi, medya ve iletişim teknolojileriyle ilgileniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.