PAYLAŞ
Turkcell mobil uygulamaların takip edilmesi ve indirilmesi için son yılların en akıllıca projesine imza attı. Yeni nesil bilgi yarışması: Hadi. Bu uygulamayla cep telefonları üzerinden binlerce kişi aynı anda canlı yayınlanan bilgi yarışmasına katılarak para kazanabiliyor.

Evde, iş yerinde, vapurda, metroda “Hadi bilgi yarışması” her yerde

Her akşam 20.30 sularında şöyle bir etrafınıza bakının. Cep telefonundan bu uygulamayı açıp soruları yanıtlamak için zamanla yarışan insanları göreceksiniz. Evde, işte, vapurda, yolda nerede olursanız olun verilen saatte internetin iyi çektiği bir alanda yarışmaya cep telefonunuzla katılabilirseniz. Kulaktan kulağa, sosyal medyada hızla yayılan bilgi yarışması kullanıcılara bağımlılık yapıyor. Yarışmanın sonunda para ödülü var. Her gün ayrı bir para ödülü konuluyor. Tüm soruları doğru yanıtlayan kullanıcılar arasında o yarışma için konulan para ödülü paylaştırılıyor.

Bip ve Hadi Bilgi Yarışması uygulamasını indirmek yarışma için ön şart

Bu yarışmayı oynamanız için Turkcell Bip ve Hadi bilgi yarışması uygulamalarını indirmeniz gerekiyor. “Hadioynalive” Instagram hesabını takip etmeniz ise yarışma için oldukça faydalı. Çünkü bu hesapta her yarışmadan önce yarışmada sorulan bir sorunun cevabı veriliyor yani yarışma için Joker elde etmiş oluyorsunuz. Sizin referans kodunuz ile arkadaşlarınız uygulamayı indirdiğinde de yarışma sırasında bir Joker hakkı elde etmiş oluyorsunuz.

Eğlendiriyor, öğretiyor, para kazandırıyor

Hadi bilgi yarışması uygulaması ile yarışırken eğleniyor, öğreniyor, hem de para kazanıyorsunuz. Bilgisine inandığınız arkadaşlarınızla bu yarışmayı oynayabilirsiniz. Yarışmada verilen süre içerisinde doğru yanıtı vermek önemli. Final sorusu dahil her soruyu 10 saniye içinde yanıtlamanız gerekiyor. Yanlış cevap verdiğinizde eleniyorsunuz, dilerseniz yarışmayı izlemeye devam edebilirsiniz ama soruları yanıtlayamazsınız. Müge Boz veya Merve Kurt‘un sunuculuğunu üstlendiği Hadi yarışması her gün farklı kategoride ve farklı ödüllerle karşımıza çıkıyor. Hafta içi ve hafta sonu her gün 20:30’da canlı yayınlanan bilgi yarışması, Çarşamba ve Perşembe günleri ayrıca 12:30’da da yayınlanıyor.

Haber sitelerine içerik sağlıyor

Hadi bilgi yarışmasının ipucu soruları haber siteleri için de haber oluyor. Instagram hesabında verilen sorunun yanıtını bulmak için Google’da kelime aratan kullanıcılar haber sitelerinde yapılan haberlere tıklamış oluyor. Hadi yarışmasını kaçırır mıyım acaba diye düşünmeyin. Yarışma başlamadan 15 dakika önce Hadi uygulamasından size hatırlatma bildirimi geliyor. Hızla yayılan Hadi bilgi yarışmasının alternatifleri, rakipleri çıkacaktır. Uygulamanın başarılarını, nasıl geliştiğini zamanla göreceğiz. Mobil uygulamalarla ilgili daha fazla haber ve makaleye Mobil Uygulama kategorimizden erişebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.