Ana sayfa Klasik Medya Türkiye’nin Black Mirror’ı: 7 yüz

Türkiye’nin Black Mirror’ı: 7 yüz

Blu TV'nin "7 yüz" dizisi yayınladığı 2017'den itibaren büyük bir ilgi ve beğeniyle izlenen bir yapım olarak Türkiye'nin dizi tarihindeki yerini aldı.

559
0
PAYLAŞ

Türkiye’nin Netflix ile tanıştığı Black Mirror dizisine benzer bir proje, Blu TV aracılığıyla seyirciyle buluştu.

Blu TV’nin “7 yüz” dizisi yayınladığı 2017’den itibaren büyük bir ilgi ve beğeniyle izlenen bir yapım olarak Türkiye’nin dizi tarihindeki yerini aldı.

Büyük beğeni toplayan dizi, adını Engin Hepileri, Melisa Sözen, Tilbe Saran, Cem Davran, Damla Sönmez, Genco Erkal, Ekin Koç, Sinan Tuzcu, Merve Dizdar gibi güçlü oyunculardan oluşan kadrosu ile duyurdu.

BirFilm’in yapımcılığında projede 4 farklı yönetmen görev aldı. Dizinin farklı bölümlerinde Tunç Şahin, Alphan Eşeli, Umut Aral ve Ceylan Özgün Özçelik’i yönetmenlik koltuğunda gördük.

Dizinin her bölümünde farklı başlıklar ile ele alınan konular oldukça ilgi uyandırıcı. Dizi, ‘bir oturuşta bir sezon bitirecek’ izleyiciler için tavsiye edilebilir.

İnsanların birbirlerinin hayatlarında oynadıkları oyunlar ve bunların sonuçları… Aşkın kimyasal tepkimeye nasıl girdiği… Biyolojik saatimiz mi, biz mi sorusu ve çok daha fazlası 7 yüz’ün üzerinde durduğu konulardan sadece birkaçı.

7 yüz, Black Mirror izleyicisinin yabancısı olmayacağı ve sevileceğini düşündüğüm bir proje.

Blu TV’nin diğer başarılı yapıtları arasında keyifle izleyeceğiniz Türk yapımı bu başarılı dizimi için şimdiden iyi seyirler dilerim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.