PAYLAŞ

Kısa videolu ve fotoğraflı bir chat yapma imkanı sunan Snapchat‘e yeni bir özellik geliyor. Snapchat’te artık mesajlar silinebilecek.

Sohbet sırasında gönderilen videolar, anılar, sesli notlar, metinler, fotoğraflar silinebilecek. Silme işlemi grup konuşmalarında da geçerli olacak.

Kullanıcılar sohbet sırasında mesaj gönderdiklerinde artık karşılarına ‘mesajı sil’ seçeneği de çıkacak. Ancak, WhatsApp’ta olduğu gibi sohbet sırasında gönderdiğiniz mesajı sildiğinizde alıcılara silme işlemi bildirimi de gidecek. Ancak mesajlarınızı alan kişiler uygulamanın güncel versiyonlarına sahip değilse silme işlemi özelliği çalışmayacak.

Snapchat’te mesajlarda silme özelliği önümüzdeki haftalarda devreye girecek. Bu özellik sayesinde Snapchat hassas içerik gönderimi yapan kullanıcıların daha rahat paylaşım yapmasını sağlayacak. Snapchat, kullanıcıların takdirini kazanacağa benziyor. Instagram, Facebook, Twitter, Youtube’a göre daha az büyüme oranına sahip olan Snapchat’e daha da ilginin artması bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.