Ana sayfa Yazarlar Deniz Kara Instagram hesabı nasıl silinir?

Instagram hesabı nasıl silinir?

358
0
PAYLAŞ

Dünyanın en popüler fotoğraf paylaşım ağı olan Instagram’daki hesabınızı silebilirsiniz. Peki, Instagram hesabı nasıl silinir? Medya Akademi’nin bu makalesinde sizlere Instagram hesabınızı nasıl kapatacağınızı anlatacağız.

Instagram hesabını kapatmak mı istiyorsunuz?

Instagram’da hesap açmak oldukça kolay. Hesabınızı kapatmak da öyle. Üyeliğinizi sonlandırmak, hesabınızı kapatmak için yapmanız gereken işlemler oldukça basit.

Hesabınızı kolay bir şekilde kapatmak için yapmanız gereken birkaç adım var. İşte Instagram hesabınızı silmek, üyeliğinizi sonlandırmak için yapmanız gerekenler…

Instagram hesabınızı silmek

Instagram hesabınızı silmek için aşağıda sizlere sıraladığımız adımları izlemeniz gerekmektedir.

Hesabınızı silmek için öncelikle aşağıda paylaştığımız bağlantıya tıklamanız gerekiyor.

HESABINIZI SİLMEK İÇİN TIKLAYIN

Kapatmak istediğiniz hesapla Instagrama girip, yukarıdaki linke tıkladığınızda karşınıza hesap silme sayfası çıkacaktır.

Bu sayfada “Gitmeden önce lütfen bize nedenini söyle” bölümünün yanındaki kutucuktan hesabınızı neden kapattığınıza dair Instagram’a bir gerekçe seçmelisiniz.

Gerekçenizi seçtikten sonra karşınıza gelecek olan bölümden, “Hesabımı Kalıcı Olarak Kapat” butonunu tıklamanız yeterli.

Siz yukarıda saydığımız işlemleri yaparken, Instagram sizden mevcut kullandığınız şifreleri de isteyecek. Bunun nedeni güvenliğinizi sağlayarak, başka birisinin sizin adınıza üyeliği sonlandırmasını engellemek.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.