Ana sayfa Editör'ün Seçimi “Kariyer Hocası” yayın hayatına başladı

“Kariyer Hocası” yayın hayatına başladı

Bir Medya Akademi projesi olan "Kariyer Hocası" web sitesi "Türkiye'nin kariyer sitesi" sloganıyla yayın hayatına başladı.

314
0
PAYLAŞ

Bir Medya Akademi projesi olan “Kariyer Hocası” web sitesi “Türkiye’nin kariyer sitesi” sloganıyla yayın hayatına başladı.

İş bulma, kariyer planlama, kişisel gelişim, mesleki gelişim, ofis hayatı ve röportaj kategorilerinde özgün ve kaliteli içerikler üretilen Kariyer Hocası web sitesine www.kariyerhocasi.com adresinden erişebilirsiniz.

Kariyer Hocası, hem iş bulmak isteyenler hem de kariyerinde daha iyi bir seviyeye çıkmak isteyenlere kılavuzluk yapacak. Özgün ve kaliteli haber, makalele ve röportajlarıyla tüm çalışanların yanında olacak.

Kariyer Hocası ekibi ile yayınları ve amaçları hakkında konuştuk. Ekip olarak heyecanlılar ve şunları söylüyorlar:

Kariyer Hocası“nda siz değerli okuyucularımızın kariyer yolculuklarına kılavuzluk etmeyi amaçlıyoruz. Farklı kategorilerde, uzman yazarlarımız ve editörlerimizle kariyerinizde ilerlemeniz için kaliteli içerikler üretecek, daima bin adım önde olmanız için çalışacağız. Kariyer yolculuğunuzda artık yalnız değilsiniz!

Medya Akademi ekibi olarak, bizim de her zaman destek vereceğimiz Kariyer Hocası ekibine başarılar diliyor, siz okuyucularımıza bu faydalı kaynaktan yararlanmanızı öneriyoruz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.