Ana sayfa Haber Müjdat Gökçe’nin “İletişim Notları” kitabı çıktı

Müjdat Gökçe’nin “İletişim Notları” kitabı çıktı

Gazeteci - Yazar Müjdat Gökçe'nin, deneyimlerinden yola çıkarak günlük hayatımızda kullanılabilecek bir dille kaleme aldığı "İletişim Notları" adlı kitabı çıktı.

490
0
PAYLAŞ

Gazeteci – Yazar Müjdat Gökçe’nin, deneyimlerinden yola çıkarak günlük hayatımızda kullanılabilecek bir dille kaleme aldığı “İletişim Notları” adlı kitabı çıktı.

Sade bir anlatımla kaleme alınan eserde iletişim mecrasında faaliyet gösteren ve çalışan herkesin faydalanacağı bir çalışma.

Ulusal bir gazetede köşe yazarlığı da yapmış olan yazarın bu ilk kitap çalışması yılların getirdiği bilgi, birikim ve deneyimin bir sonucu.

“İletişim Notları” iletişim fakülteleri öğrencilerinin kaynak ihtiyacını gidermelerine kolaylık sağlayacak bir kitap olarak dikkat çekiyor.

Bir cep kitabı olarak farklı bir formatta tasarlanan “İletişim Notları”nı seçkin kitapçıların yanı sıra  Kitapyurdu gibi online kitapçılardan da edinebilirsiniz.

“İletişim bir paylaşımdır”

“İletişim, bir paylaşmadır. İnsanın duygularını, düşüncelerini, bilgi ve becerilerini başkalarıyla paylaşabilmesi ve anlatabilmesi iletişim yolu ile olur. İletişim, insanların bir arada yaşamasının ve sosyal bir varlık olmasının gereğidir. Bireylerin birbirleriyle ilişkilerinin gücü, iletişim yeterliği ve iletişim kurmadaki başarısı ile doğrudan ilişkilidir. İletişim yeteneklerinizi etkin kullanmak sizi mutluluğa, sevgiye ve hayattan memnun olmaya götüren şeydir.”

Müjdat Gökçe Kimdir?

Yazar Müjdat Gökçe, 1994 yılında ATV Ankara’da medya sektörüne girdi. Ülke genelinde bir çok radyo ve televizyon kanallarında prodüktör-sunucu olarak çalıştı. 3000’den fazla canlı ve bant yayın tecrübesi bulunmaktadır.

Yine aynı zaman diliminde bir çok yazılı ve sanal gazetede 2000’e yakın çeşitli yazıları ve derlemeleri yayınlandı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.