PAYLAŞ

Türkiye’nin ilk ve öğrenci tabanlı en büyük girişimcilik zirvesi, 10. Ankara Startup Zirvesi 25 Aralık’ta Bilkent Otel’de gerçekleşiyor.

Bilkent Cyberpark ve Bilkent Teknoloji Transfer Ofisi sponsorluğunda Bilkent Üniversitesi Genç Girişimciler Klübü, girişimcilik ekosistemini, Ankara’da bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Türkiye’nin en önemli girişimcilerini ve yatırımcılarını ağırlayan Ankara Startup Zirvesi aynı zamanda erken aşama girişimlere yatırımcı karşısında sunum yapma fırsatı sağlıyor.

Ankara Startup Zirvesi’ne konuşmacı olarak katılacak isimler şöyle; Sean Yu (Paraşüt Co Founder & CEO), Joachim Behrendt (BIC Angel Investmens Kurucusu), Rina Onur Şirinoğlu (500 Startups Türkiye General Partner), Ali Servet Eyüboğlu (Mekanist CoFounder & Ceo English Ninjas Founder ve CEO), Tayga Baltacıoğlu (Mutlubiev Co Founder), Can Methson (Keiretsu Forum Türkiye Managing Director), Numan Numan (212 Venture Capital Managing Director), Ahmet Orhon (Manager McKinsey & Company Bilkent ve Harvard Business School), Selçuk Saraç (Sadecehosting.com Kurucusu & Melek Yatırımcı),  Enis Hulli (500 Startups Associate Partner), Tayga Baltacıoğlu (Mutlubiev Co Founder), Can Methson (Keiretsu Forum Türkiye Managing Director), Burhan Uğur Çivi (Kolay Randevu CoFounder), Namık Kural (mackolik.com Kurucusu & Melek Yatırımcı), Elis Yılmaz (stajım.net Kurucu Ortağı), Ömer Akkentli (Tek Araba Gidelim & Lojika Co Founder)

ODTÜ Teknokent işbirliği ile Girişimciliği ilk ağızdan dinlemek, Türkiyenin en önemli girişimci ve yatırımcılarıyla tanışmak ve gelecek yıllarda Türkiye’nin en önemli startupları olacak şirketlerle tanışmak için geç kalmayın şimdiden yerinizi ayırtın. Zirve hakkında daha ayrıntılı bilgi için ankarastartup.com’u ziyaret edebilirsiniz.

[junkie-toggle title=”İlginizi çekebilir!” state=”open”]

Girişimcilik, sosyal medya ve internet haberciliği alanlarındaki etkinliklerden haberdar olmak istiyorsanız, Medya Akademi’nin “Etkinlik” kategorisini takip edebilirsiniz. Etkinlik kategorisine ulaşabileceğiniz adres: www.medyaakademi.org/category/etkinlikler

[/junkie-toggle]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.