Ana sayfa Haber Zenginlere özel çöpçatanlık uygulaması

Zenginlere özel çöpçatanlık uygulaması

670
0
PAYLAŞ

Teknoloji hayatımıza öylesine girdi ki artık çöpçatanlık bile dijitalleşti. Çok sayıda çöpçatanlık uygulaması, insanların eş bulmasını kolaylaştırmak için kullanıma sunuldu. Bunlardan birisi de zenginlere özel çöpçatanlık uygulaması olan Richy.

Richy için “zenginlere özel” diyoruz çünkü onu diğerlerinden ayıran bir özelliği var. Uygulama diğerlerinin aksine erkekler için paralı.

Erkeklere paralı, kadınlara ücretsiz

Müşteri potansiyeli olarak zengin erkekleri gören Richy uygulaması, üyeliği kadınlar için ücretsiz, erkekler içinse ücretli yapmış durumda. Uygulamayı edinen erkekler, çöpçatanlık desteği alabilmek ve programı kullanabilmek için tam 59 doları gözden çıkartmak zorunda.

Richy adlı bu çöpçatanlık uygulaması, 59 dolar ödemeniz karşılığında size çok sayıda hizmet sunuyor. Uygulamanın açıklamasında Rusya, Ukrayna, Türkiye, eski Sovyet ülkeleri, Balkanlar ve Güney Amerika gibi çok geniş bir coğrafyadan “güzel kadınlarla” sohbet için sınırsız mesajlaşma ve video görüşme hakkı verildiği belirtiliyor.

“Zengin koca” avlama uygulaması

Richy, zengin erkeklere yönelik olduğu için bazı kadınların özel ilgisini de çekiyor. Uygulamayı ücretsiz kullanabilen kadınlar, kendileriyle konuşan erkeklerin bu yüksek ücreti ödediğini biliyor.

Kimi kullanıcılar, uygulamanın erkeklere ücretli olmasını eleştirirken, bunun “zengin koca” avlama derdinde olabilecek insanlara fırsat verdiğini savunuyor.

AppStore ve Google Play’den indirilebiliyor

Eğer bir çöpçatanlık uygulaması için 59 dolar ödemeyi kabul ediyorsanız, uygulamayı hemen indirebilirsiniz. Uygulamayı iOS için buradan, Android içinse buradan indirebilirsiniz.

Ücretsiz çöpçatanlık uygulaması da az değil

Richy şu ana kadar 450 bin kullanıcıya ulaşsa da alternatifleri de çok sayıda var. Hem de Tinder, Okcupid ve Hot or Not gibi birçok farklı uygulama ücretsiz olarak sunuluyor.

[junkie-toggle title=”Richy’e alternatif çöpçatanlık siteleri ve uygulamaları” state=”open”] Richy dışında da çok sayıda arkadaşlık/çöpçatanlık uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulamalar hakkında detaylı bilgiyi Medya Akademi muhabiri Göksu Toprak’ın hazırladığı “En İyi 5 Çöpçatanlık Uygulaması” başlıklı haberimizden alabilirsiniz. (https://www.medyaakademi.org/2014/11/18/en-iyi-5-copcatanlik-uygulamasi) [/junkie-toggle]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.