Ana sayfa Haber Staj bulmanın kolay yolu: Stajim.net

Staj bulmanın kolay yolu: Stajim.net

705
1
PAYLAŞ

Uzmanlar, staj yapmanın iyi bir kariyer başlangıcı için olmazsa olmaz olduğunu söylüyor. Peki, staj yapmak için neler gerekiyor? Stajer arayan firmalar hangileri? Başvurular nasıl yapılıyor? Stajim.net tüm bu sorulara yanıt veriyor.

Stajer ve şirketlerin buluşma noktası

Stajim.net, staj yapmak isteyen meslek lisesi ve üniversite öğrencileri ile stajyer arayan şirketleri buluşturuyor. Platformun kurucuları “Stajyer arayan firmalar için kalifiye ve uygun pozisyonlara uygun stajyer adayını bulmak zor iken; öğrenciler için de staj programlarını araştırmak ve kendinize uygun staj programını bulmak kimi zaman çok karmaşık olabilir” diyor. Stajim.net ile  stajyer arayan firmaları ve staj arayan öğrencileri bu karmaşadan kurtarmayı amaçladıklarını belirtiyorlar.

Stajim-small“Türkiye’nin en iyi staj sitesi”

Stajim.net, stajyer bulma ve staj arama alanında Türkiye’nin en güvenilen ve en çok tercih edilen ve staj denilince akla ilk gelen adresi olma vizyonuyla yayın yapıyor.

Bu çerçevede tasarım, işleyiş ve kalitesiyle vizyonunu sağlamlaştırdığını söylemek mümkün.

İnovatif bir kariyer sitesi

Stajim.net iyi bir inovasyon örneği olarak karşımıza çıkıyor. Kariyer sitelerinin pek de önemsemediği staj konusuna odaklanıyor ve nüfusunun büyük bölümü genç olan Türkiye’de önemli bir ihtiyacı karşılaşamaya çalışıyor. Bu çerçevede sürecin iyi yönetilmesi durumunda Stajim.net’in çok daha iyi yerlere gelmesini şaşırtıcı olmayacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.