Ana sayfa Fotoğraf Galerisi Ofis Ortamı: IBM’in Sıradışı Cam Binası

Ofis Ortamı: IBM’in Sıradışı Cam Binası

733
0
PAYLAŞ
IBM'in İngiltere'deki bu ilginç ofisi cam, ağaç ve çelikten oluşuyor.

Medya Akademi bu hafta sizi çok farklı bir ofis ortamına sürüklüyor. Teknoloji devi IBM’in İngiltere’deki pilot ofisine gidiyoruz. Bol ödüllü bu ofiste cam, çelik ve ağacın mükemmel uyumuna tanıklık ediyoruz…

1970’te yapımına başlanan ve bir yıl içerisinde tamamlanan ofis binası aradan geçen 45 yıla rağmen hala modern, hatta çağın ötesinde izlenimi veriyor. Yaklaşık 11 bin metrekare kapalı alanıyla tam bin kişinin çalışabildiği binada bilişim teknolojilerinin geleceği belirleniyor.

Financial Times’ Industrial Architecture Award Commendation, Royal Institute of British Architects Award, R.S. Reynolds Memorial Award, Business and Industry Panel for the Environment Award gibi çok sayıda ödülün de sahibi olan ofis herkesi çalışmaya davet ediyor.

“Ofis Ortamı” kategorisi hakkında

Medya Akademi’de her hafta Çarşamba güncelleştirilen Ofis Ortamı kategorisinde dünyanın farklı ülkelerinden birbirinden farklı ofislere konuk olacağız. Google, IBM ve Facebook gibi dev internet şirketlerinin yanı sıra yeni girişimlerin ofislerini de bu kategoride bulabileceksiniz. Amerika ve Avrupa’nın dışında uğrayacağımız coğrafyalar da olacak. Elbette Türkiye’den de ofislere yer verecek, sizlere Türkiye’nin en farklı ofislerini sunacağız.

Daha fazla “Ofis Ortamı” ziyaret edin

Medya Akademi’de ziyaret ettiğimiz tüm ofislere ulaşmak isterseniz www.medyaakademi.org/category/calisma-ortami adresini tıklamanız yeterli.

Yeni “Çalışma Ortamı” galerilerinden haberdar olun

Tüm Medya Akademi içeriğinden ve yeni ofis albümlerinden haberdar olmak isterseniz Medya Akademi’nin ücretsiz elektronik haber bültenine üye olabilirsiniz. Üyelik için aşağıdaki bilgileri doldurup, e-posta adresinize gelen maili onaylamanız yeterli olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.