Ana sayfa Editör'ün Seçimi Ofis Ortamı: Lego Ofisi

Ofis Ortamı: Lego Ofisi

806
0
PAYLAŞ

Medya Akademi’deki “Çalışma Ortamı” kategorisinin ikinci bölümünde sizi Lego’nun ofisini keşfe çıkartıyoruz. Çocukluğumuzun renkli parçaları legoları üreten dev firmanın yeni açılan Londra ofisine bir göz atıyoruz.

Son teknolojiyle donatılan, akıllı bina özelliğine sahip ofis oldukça da renkli… Her köşede lego adamlar, duvarlarda lego süslemeleri var. Lego’nun yeni açılan Londra ofisinde çalışmak oldukça keyifli görünüyor… Ne dersiniz?

“Çalışma Ortamı” kategorisi hakkında

Medya Akademi’de her hafta Çarşamba günleri güncelleştirilen Çalışma Ortamı kategorisinde dünyanın farklı ülkelerinden birbirinden farklı ofislere konuk olacağız.

Google, Microsoft ve Facebook gibi dev internet şirketlerinin yanı sıra yeni girişimlerin ofislerini de bu kategoride bulabileceksiniz. Amerika ve Avrupa’nın dışında uğrayacağımız coğrafyalar da olacak. Elbette Türkiye’den de ofislere yer verecek, sizlere Türkiye’nin en farklı ofislerini sunacağız.

Daha fazla “Çalışma Ortamı” ziyaret edin

Medya Akademi’de ilk “Çalışma Ortamı” içeriğini 28 Ocak 2015’te yayınladık. Bu kategori haftalık olarak, Çarşamba günleri güncelleniyor. Ziyaret ettiğimiz tüm ofislere ulaşmak isterseniz www.medyaakademi.org/category/calisma-ortami adresini tıklamanız yeterli.

Yeni “Çalışma Ortamı” galerilerinden haberdar olun

Tüm Medya Akademi içeriğinden ve yeni ofis albümlerinden haberdar olmak isterseniz Medya Akademi’nin ücretsiz elektronik haber bültenine üye olabilirsiniz. Üyelik için aşağıdaki bilgileri doldurup, e-posta adresinize gelen maili onaylamanız yeterli olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.