Ana sayfa Editör'ün Seçimi Ofis Ortamı: Google Ofisi (Galeri)

Ofis Ortamı: Google Ofisi (Galeri)

776
0
PAYLAŞ

İnternet devi Google sunduğu hizmetler, karlılığı ve girişimleriyle olduğu kadar ofisleriyle de dikkat çekiyor. Dünya devi teknoloji şirketi çalışanlarına sunduğu rahat iş ortamıyla öne çıkarken, ofisleri diğer tüm şirket çalışanlarını kıskandırıyor.

Bu nedenle Çalışma Ortamı kategorisinde ilk olarak Google’ın Dublin ofisine yer vermek istedik. Karşınızda dünyanın en iyi ve bir o kadar da farklı ofislerinden bir tanesi…

“Ofis Ortamı” kategorisi hakkında

Medya Akademi’de her hafta Çarşamba günleri güncelleştirilen Ofis Ortamı kategorisinde dünyanın farklı ülkelerinden birbirinden farklı ofislere konuk olacağız.

Google, Microsoft ve Facebook gibi dev internet şirketlerinin yanı sıra yeni girişimlerin ofislerini de bu kategoride bulabileceksiniz. Amerika ve Avrupa’nın dışında uğrayacağımız coğrafyalar da olacak. Elbette Türkiye’den de ofislere yer verecek, sizlere Türkiye’nin en farklı ofislerini sunacağız.

Daha fazla “Ofis Ortamı” ziyaret edin

Medya Akademi’de ilk “Ofis Ortamı” içeriğini 28 Ocak 2015’te yayınladık. Bu kategori haftalık olarak, Çarşamba günleri güncelleniyor. Ziyaret ettiğimiz tüm ofislere ulaşmak isterseniz www.medyaakademi.org/category/calisma-ortami adresini tıklamanız yeterli.

Yeni “Çalışma Ortamı” galerilerinden haberdar olun

Tüm Medya Akademi içeriğinden ve yeni ofis albümlerinden haberdar olmak isterseniz Medya Akademi’nin ücretsiz elektronik haber bültenine üye olabilirsiniz. Üyelik için aşağıdaki bilgileri doldurup, e-posta adresinize gelen maili onaylamanız yeterli olacaktır.

E-Posta adresinizi yazın:

Delivered by FeedBurner

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.