Ana sayfa Yeni Medya Gazete (İnternet) Medya Akademi Haberlerine Abone Olun!

Medya Akademi Haberlerine Abone Olun!

427
2
PAYLAŞ

Medya Akademi, “klasik medya”, “yeni medya” ve “sosyal medya” ana başlıkları altında her gün en az bir haber ile siz okurların karşısına çıkıyor. Bilgi, iletişim ve medya sektörünün nabzını tutmaya, en güncel ve doğru haberleri sizlerle paylaşmak için çabalıyoruz.

Ne mutlu ki çabalarımız da sonuçsuz kalmıyor ve ziyaretçi sayımız her geçen gün daha da artıyor. Öyle ki Alexa’da Türkiye’nin ilk 5 bin sitesi arasındaki yerimizi aldık. Ancak bu da yeterli değil. Siz okurlarımızın sadakatini geliştirmek ve sizlere haftalık haber raporları sunmak için Elektronik Posta Haber Üyeliği servisimizi oluşturduk.

Artık dilerseniz Medya Akademi’de yayınlanan haberler ücretsiz olarak E-Posta adresinize gönderilecek. Böylelikle bilgi, iletişim ve medya sektörlerinde yaşanan tüm gelişmelerden haberdar olacaksınız.

Üyelik için yapmanız gereken aşağıdaki kutucuğa elektronik posta adresinizi girmek ve açılacak penceredeki doğrulama kodunu girmek. Ardından e-posta hesabınıza otomatik gönderilecek mesaja onay verirseniz bu hizmetimizden ücretsiz olarak yararlanabileceksiniz.

 

E-Posta adresinizi yazın:

Delivered by FeedBurner

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.