Paylaş

Medya Akademi Buluşmaları, İstanbul’dan sonra Ankara’da başlıyor. Sosyal medya ve internet haberciliği alanlarında çalışan profesyonellerin katıldığı buluşmalar her ayın ilk Cuma akşamı saat 19.00’da Ankara’da düzenleniyor.

Ankara’daki geniş katılımlı ilk toplantı 7 Nisan 2017 Cuma günü saat 19.00’da Çukurambar’daki Zamane Kahvesi’nde yapılacak.

Her Ay Farklı Konu ve Konuklar

Medya Akademi Buluşmalarında her ay farklı konu ve konuklar olacak. Konular sektör ve Türkiye gündemine göre, kolektif olarak belirlenecek. Aynı şekilde kolektif bir karar alma süreci olursa sektörde uzman isimler etkinliğe konuşmacı olarak davet edilecek.

Ancak 7 Nisan 2017 Cuma günü gerçekleştirilecek ilk toplantı tanışma ve sohbet mahiyetinde olacağı için belirli bir konu ve konuk olmayacak.

Katılım İçin Facebook Etkinlik Sayfası

Medya Akademi Buluşmaları’na katılım için Facebook’ta oluşturulan etkinlik sayfası üzerinden bilgi alabilir, etkinliğin katılımcısı olabilisiniz.

Medya Akademi Buluşmaları’nın Facebook etkinlik sayfasına erişebileceğiniz link: https://www.facebook.com/events/252945495170345

Paylaş
Önceki İçerikSosyal medya uzmanlığı sertifika programı
Bilgi ve iletişim teknolojilerindeki baş döndürücü gelişmeler tüm hayatımızı olduğu gibi medya sekötrünü de derinden etkiledi. Artık geldiğimiz noktada medyayı “klasik” ve “yeni” olarak ayırt etme gereği duyuyoruz. Medya sonunu göremediğimiz bir yolda, hızla ilerliyor ve sürekli dönüşüyor… Bizler Akademi Medya ekibi olarak medyanın yaşadığı hızlı dönüşüme seyirci kalmamak, bu sürecin bir parçası olmak için yola çıktık.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here