PAYLAŞ

Türkiye’de popülerlik kazanmış olan Youtube kanallarını mı araştırıyorsunuz? Web sitemiz, sizler için bu alanda isim yapmış ve her gün binlerce, hatta milyonlarca takipçinin dikkatini çeken tüm kanalları doğrudan sıralamayı ihmal etmiyor. Bu alanda hit kazanan ve kitleleri peşinden sürükleyen kanallar, çeşitli tanıtımları yapmakla beraber kullanıcılara faydalı / eğlendirici bilgiler aktarmaktadır. Şimdi gelelim bu alanın dikkat çeken kanallarına!

  1. Cem Yılmaz

Tıpkı gösterilerinde olduğu kadar, video portallarında da fenomenliği yakalayan Cem Yılmaz, bu alanda çeşitli sit-com paylaşımlarıyla beraber kitlelere kaliteli vakit geçirme olanakları tanıyor. Kanala olan abone sayısı 1 milyon 835 bin olduğu için, bugüne kadar en çok hit çeken Türk kanalı olma unvanını taşıyor.

  1. Burak Oyunda

Çeşitli oyun tanıtımlarını kendi tarzıyla anlatan Burak Oyunda, 1 milyona yaklaşan ilk Youtuberidir. Bu alanda her gün binlerce kişinin takip ettiği ve oyunları kendine has anlatımıyla beraber sunan, bu sayede hem bilgilenmenizi sağlayan, hem de kaliteli vakit geçirmenize olanak tanıyan Burak Oyunda ile beraber sizler de kaliteli dakikalar yaşayabilirsiniz.

  1. Niloya

Çeşitli çizgi filmleri sunan ve bu sebeple çocukların Youtube üzerinden sıklıkla takip ettiği kanal türü, aktif olarak 600 bini aşkın takipçiyi alanında barındırıyor. Ayrıca 1 milyonu aşkın izlenme oranını her gün yakalayan kanal, bu alanda listemizin üçüncü sırasında yer alıyor.

  1. Yapyap

Hayata dair pratik ipuçları sunan Yapyap, her yaş grubu tarafından beğenilerek takip ediliyor. Ortalama 400 bin abone barındıran kanal türü, aynı zamanda günlük olarak 1 milyonu aşkın kişi tarafından da takip edilen bir kanal olmanın unvanını taşıyor.

  1. MuratAbiGF

Kendine has üslubu ile beraber kullanıcılara oyun anlatımları sunan MuratAbiGF, aktif olarak 600’e yakın videosu ile beraber ön plana çıkmaktadır. Bugüne kadar videoları 63 milyon kez izlenen MuratAbiGF, abone sayısı olarak 700 bin sınırına ulaşmıştır. Bir Youtuber olarak Avrupa’da da çok sık ilgi görmektedir.

  1. Nefis Yemek Tarifleri

Nefis Yemek Tarifleri adı altında açılan Youtube kanalı üzerinden her gün çeşit çeşit yemek anlatımlarını sunan kanal türü, bu alanda ise ev hanımlarının çok sık takip ettiği bir portal olarak görülüyor. Siz de yemek yapmaktan keyif alıyorsanız, Dünyaca ünlü mutfakları konu alarak anlatı sunan bu kanala doğrudan bağlantı kurmayı ihmal etmeyin.

  1. LeftGaming35

LeftGaming35, Dünyaca ünlü bir popüler Youtube kanalıdır. İzmirli bir grup tarafından kurulan ve oyun anlatımları sunan kanal, kısa sürede 375 bin aboneye kadar ulaşmayı başarmıştır. Oldukça detaylı anlatılar sunmasından dolayı herhangi bir oyun hakkında fikir edinmek için siz de LeftGaming35 kanalını takip edebilirsiniz.

  1. LeHamam

Minecraft hayranları için oluşturulmuş LeHamam, listemizin son sırasında yer alan ve aktif olarak 350 bine yakın takipçi barındıran kanaldır. Oyunla alakalı olarak bilgiler ve çeşitli videolar paylaşan kanal türü, günlük olarak 200 bini aşkın kişi tarafından izleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.