Son dakika bildirimleri Twitter’da!

Almanya’nın başkenti Berlin’de yaşanan terör saldırısından sonra Twitter, olay ile ilgili son dakika haberleri bildirmeye başladı.

Twitter’ın, Berlin’de Noel pazarında yaşanan ve 12 kişinin öldüğü terör saldırısının son dakika haberini anlık bildirim ile kullanıcılarına bildirdiği ortaya çıktı.

Twitter gerçekleştirdiği yenilikler ile sosyal medya platformunun yanı sıra haber platformunda da öne çıkan bir uygulama olma yolunda önemli adımlar atıyor. Gerçekleştirdiği bu son güncelleme ile adından söz ettirecek olan Twitter, yalan haberlere, iftira ve terör odaklı haberlere dikkat etmesi gerekiyor.

Şimdilik belirli kullanıcılara sunulan Twitter’ın son dakika haberleri anlık bildirim özelliğinin gerekli çalışmaların tamamlanmasının ardından tüm kullanıcılarına sunulmasını bekliyoruz.

Mehmet İpek

Mehmet İpek

Yazar at Medya Akademi
Bilginin bu kadar çok, bilgenin bir o kadar az olduğu şu dünyada öğrenmeye aç yaşayan bir fani..Anadolu Üniversitesinden aldığı diplomasında ÇEKO mezunu ancak yeni medya merakı yüzünden bir kamu kuruluşunda Sosyal Medya Yöneticisi olarak çalışıyor..Geçmişte siyasi parti, dernek, vakıf ve kişilere basın ve sosyal medya danışmanlığı yaptı. Az yazar, az çizer, az konuşur...
Mehmet İpek
Authors

Related posts

*

Top
Önceki yazıyı okuyun:
Instagram’da yeni özellik bitmiyor

Popüler fotoğraf paylaşım platformu Instagram, son güncellemesi ile fotoğraflarınızı daha eğlenceli hale getirebileceğiniz bir özelliğini daha duyurdu.

Cep telefonu alırken nelere dikkat edilmeli?

Günümüzde birçok kişi, Cep telefonu alırken nelere dikkat edilmeli? Konusunu tam olarak bilmediğinden dolayı mağdur oluyor. Medya Akademi olarak bu...

Kapat