WhatsApp’ta yanlış mesajı silme özelliği

2016 yılında gerçekleştirdiği yenilikler ile adından söz ettiren WhatsApp, yılın son günlerinde yine ses getirecek bir özelliğini tanıtmaya hazırlanıyor.

Gelecek bu özellik ile WhatsApp kullanıcılarının yanlışlıkla gönderdikleri mesajları düzenleyerek tekrar göndermelerine olanak sağlanacak. Mesajı düzeltmenin yanı sıra kullanıcılar yanlış kişiye gönderdiği mesajı silme imkanı da bulabilecek.

WhatsApp’ın  2.17.1.869 numaralı beta sürümünde ortaya çıkan bu önemli güncellemenin ilk olarak iOS platformuna geleceği belirtiliyor. Ancak güncellemenin kısa sürede Android ve diğer işletim sistemlerinde de yapılması bekleniyor.

WhatsApp yeniliğe doymadı

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp‘ta geçtiğimiz haftalar görüntülü arama yapmak da mümkün olmuştu. Facebook tarafından satın alındıktan sonra yeni özelliklere doymayan uygulama artık sevenlerinin daha da takdirini kazanacak gibi.

Yine geçtiğimiz haftalarda uygulamanın Gif animasyonları da destekleyeceği haberleri yapılmıştı.

Mehmet İpek

Mehmet İpek

Yazar at Medya Akademi
Bilginin bu kadar çok, bilgenin bir o kadar az olduğu şu dünyada öğrenmeye aç yaşayan bir fani..Anadolu Üniversitesinden aldığı diplomasında ÇEKO mezunu ancak yeni medya merakı yüzünden bir kamu kuruluşunda Sosyal Medya Yöneticisi olarak çalışıyor..Geçmişte siyasi parti, dernek, vakıf ve kişilere basın ve sosyal medya danışmanlığı yaptı. Az yazar, az çizer, az konuşur...
Mehmet İpek
Authors

Related posts

*

Top
Önceki yazıyı okuyun:
Facebook Messenger’a ‘Snapchat özellikleri’ eklendi

Facebook, popüler mesajlaşma uygulaması Messenger için Snapchat’tan kullanmaya alışkın olduğumuz fotoğraf efektleri ve filtreler özelliklerini getirdi.

“Süper bilgisayar” nedir?

Süper bilgisayar, yoğun paralel işlemciler, yüksek başarımlı vektör işlemcileri ve öbek bilgisayarların oluşturduğu sistem olarak isimlendirilmektedir. Bilim, deney ve hesaplama...

Kapat