PAYLAŞ

Facebook, popüler mesajlaşma uygulaması Messenger için Snapchat’tan kullanmaya alışkın olduğumuz fotoğraf efektleri ve filtreler özelliklerini getirdi.

Kullanıcıların Instagram ve Snapchat’ta yaygın olarak kullandığı fotoğraf efekt ve filtreleri son güncelleme ile artık Facebook Messenger’da da kullanılabilecek.

Messenger’e Türkçe destekli efektler, filtreler ve fotoğraf üzerine yerleştirilebilen sticker’lar eklemekle yetinmeyen Facebook, Instagram’da kullanmaya alışkın olduğumuz Boomerang özelliğine benzer bir yenilik ile karşımıza çıkıyor.

 

Geçtiğimiz aylarda görsel mesajlaşma araçları hakkında denemeler yapıldığından bahseden Mark Zuckerberg’in bu açıklamaları Snapchat ve Instagram özellikleri ile gün yüzüne çıkmış oldu.

IOS ve Android güncellemesiyle kullanıma sunulan özellikler selfie tutkunlarını da çok sevindirecek gibi görünüyor. Facebook Messenger, yeni kamera eklentisi ve yenilenen sade tasarımı ile kullanıcılarının çok sevdiği özelliklerini anlık mesajlaşma ile birleştirmiş oldu. İlk aşamada belirli bir kitle için kullanıma açılan özellikler kısa zaman içerisinde tüm Messenger kullanıcıları için kullanıma sunulacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.