PAYLAŞ

Gençler arasında her geçen popülerliğini artıran instagram kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. Instagram şimdi de iki yeni güncelleme ile karşımızda…

Instagram’da takipçileri takipten çıkarma

Son güncelleme ile ios kullanıcıları için takipten çıkarma butonu aktif hale geliyor. Takipçiler sekmesine tıkladığınızda takip butonunun yanında bulunan üç nokta ile bizi takip etmesini istemediğimiz takipçilerimizi kolaylıklar takipten çıkarabiliyoruz.

Her ne kadar arkadaşımı takipçilerim arasından çıkarmak istemesem de Medya Akademi okurları için bir takipcimi feda ettim 🙂

Instagram’da ‘Kaydet’ özelliği

Instagram canlı yayın özelliğinden sonra, uzun zamandır kullanıcıların merakla beklediği özelliği son güncelleme ile kullanıma sundu: “Kaydet”

Bu son güncelleme ile birlikte beğendiğiniz bir fotoğrafı kaydetme imkanına sahip olacaksınız. Bu sayede fotoğraflarınıza çevrimdışı olduğunuzda dahi fotoğraf arşivinizden ulaşabilirsiniz.

Kaydet özelliğinden önce kullanıcılar beğendiği bir gönderi veya fotoğraf için oldukça zahmetli olan ekran görüntüsü alma işlevini uyguluyorlardı.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.