Snapchat’te grupla sohbet dönemi

Anlık resim ve kısa video paylaşma platformu Snapchat, yeni bir özellikle karşımızda. Snapchat’e grupla sohbet etme imkanı veren özellik eklendi.

Snapchat son güncellemeyle kullanıcılarına aynı anda en fazla 16 kişiyle sohbet etme imkanı veriyor. Snapchat’in 24 saat açık kalan paylaşım emoji, sticker ekleme gibi özellikler sohbet ortamında da aynı şekilde.

Snap’te Grupla Sohbeti Nasıl Yapacaksınız?

Şimdilik sadece İOS cihazlarda güncellenen sohbet özelliğinde grup oluşturmak için, yeni sohbet başlatın, birden fazla sohbet arkadaşı seçin ve muhabbete başlayın. Android kullanıcıları ise sohbet güncellemesi için biraz bekleyecek.

Aylık 100 milyonun üzerine çıkan aktif kullanıcı sayısı ile birçok sosyal medya sitesine rakip olmayı başaran Snapchat, sohbet özelliğini güncellemenin yanı sıra snapler üzerinde Paintbrush özelliği ve kamera açıkken dinlediğiniz müziği tespit eden Shazam eklentisini de eklemiş.

Snapchat hakkında daha fazla bilgi almak için “Snapchat Nedir? Nasıl Kullanılır?” yazımızı okuyabilirsiniz.

Elif Akın Yüksel
Takip Edin:

Elif Akın Yüksel

Koordinatör at Medya Akademi
1988'de Mersin'de doğdu. Uludağ Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler, Anadolu Üniversitesi'nde Medya ve İletişim öğrenimi gördü. 2012 yılında Bursa Olay TV'de dış haber editörü, haber spikeri olarak gazeteciliğe başladı. Politik Akademi ve Medya Akademi'nin koordinatörlüğünü üstleniyor.
Elif Akın Yüksel
Takip Edin:

Latest posts by Elif Akın Yüksel (see all)

Related posts

*

Top
Önceki yazıyı okuyun:
Ankara’da sosyal medya uzmanlığı eğitimi

Medya Akademi, İstanbul’dan sonra Ankara’da da eğitimlere başlıyor! Medya Akademi’nin İstanbul’da düzenlediği sosyal medya uzmanlığı sertifika programı, 2017 boyunca Ankara’da...

Elon Musk kimdir? Bir deha ile tanışın!

Elon Musk, 28 Haziran 1971 yılında Güney Afrika’nın Pretoria bölgesinde dünyaya geldi. Babası Güney Afrikalı, annesi ise Kanadalıdır. Elon Musk,...

Kapat