PAYLAŞ

Günümüzde birçok kişi, internetin nimetlerinden faydalanabilmek açısından arkadaşlık siteleri araştırmaktadır. Şöyle bir gerçek var, artık pek çok kişi arkadaşlıklarını sosyal ağlar ve çeşitli arkadaşlık siteleri üzerinden elde etmektedir. Bu sebeple aktif olarak 5 milyondan fazla kişi, arkadaşlık sitelerini tercih etmektedir. Gerek sosyalleşebilmek, gerek ise arkadaşlık ortamlarını çok daha cazip kılabilmek açısından önem taşıyan bu siteler; 2016 yılının en çok üye barındıran ve tercih edilen siteleri olarak tarafımızca ele alınıyor! En popüler arkadaşlık siteleri listemizi sizler için sunuyoruz! Listede yer alan herhangi bir arkadaşlık sitesine güvenle üye olabilir, profil oluşturarak bir arkadaşlık ortamı yaratabilirsiniz. Listemize göz atmadan önce, herhangi bir arkadaşlık sitesinde dikkat etmeniz gereken kurallara değinelim;

  • Cinsel içerikler paylaşmamaya özen gösterin. Aksi halde site editörleri hesabınızı kısa süre içerisinde kapatacaktır.
  • Mutlaka profilde yer alan bilgilerinizi tamamen doldurmaya çalışın. Biyografi alanı, yaşadığınız şehir, yaş, meslek, aradığınız kişi özellikleri gibi…
  • Profil fotoğrafı ve zaman tüneli fotoğrafları ekleyin. Böylelikle ikili arkadaşlık kurma noktasında birbirinizin etkileşimi daha fazla ön plana çıkacaktır.

www.siberalem.com

Siberalem, ülkemizin en çok tercih edilen ve en eski arkadaşlık sitesi olarak görülmektedir. Ortalama olarak 15 senedir yeni kitleleri alanına kabul etmektedir. 17 milyon civarı üye barındıran bu site, genel olarak 23 ila 50 yaş arası kitlelerden oluşmaktadır. Pek çok kişinin arkadaşlık ortamı kurabildiği bu site, online kullanıcı bakımından da her gün 3 milyonu aşkın kişiyi bünyesinde ağırlamaktadır. Bu sebeple En popüler arkadaşlık siteleri konusunda ilk tercihinizi Siberalem’e yönlendirebilirsiniz.

www.badoo.com

Badoo, yabancı kaynaklı bir site olmasının yanı sıra, ülkemizde de 10 milyondan fazla üyeyi barındıran bir arkadaşlık sitesi! Tam tamına 220 milyonu aşan üyeyi alanında barındıran Badoo, ücretsiz üyelik oluşturma olanakları veriyor ve aynı zamanda yeni arkadaşlıklar kurma konusunda sizlere yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra var olan bir mekanda Badoo’ya üye olan yeni kişiler ile arkadaş olabilecek, yakınlarınızda yer alan bu kişileri tespit edebileceksiniz. En popüler arkadaşlık siteleri konusunda listemizin ikinci sırasına ekledik.

en-iyi-arkadaslik-siteleri2

www.istanbul.net

İstanbul.net sitesi, aktif olarak 15 yılı aşkın süredir sektörde yer alan ve öncü arkadaşlık siteleri arasında görülen bir altyapıya sahip. Sloganı “Aradığın aşk yanı başında!” olan site, sadece İstanbul’a ait değil, aynı zamanda Ankara, İzmir, Eskişehir, İzmit, Muğla gibi birçok il seçeneğini sizler için sunuyor ve altyapı üzerinden arkadaşlık ortamı kurmanıza yardımcı oluyor.

www.gayet.net

Listemizin son sırasında farklı bir siteyi sizlerle buluşturuyoruz. Gayet.net, toplam olarak alanında 4 milyonu aşkın üye barındırmaktadır. Farklı olduğunu vurguladığımız bu site, sizlere eğlenceli vakit geçirme olanakları sağlıyor. Test aşamaları sunan, bu sayede test sonuçlarına göre “önerilen arkadaş listesi” oluşturan site, tamamen sizlerin kafa yapısına uyum sağlayan karşı cinslerle beraber bir arkadaşlık ortamı oluşturmanıza yardımcı olmaktadır. En popüler arkadaşlık siteleri listemizin böylelikle sonuna geldik.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.