PAYLAŞ

“Markaya Dair Her Şey” sloganıyla yapılan Boğaziçi Marka Zirvesi, 9-10-11 Aralık tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi‘nde yapılacak.

Boğaziçi Marka Zirvesi

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından geçtiğimiz öğretim yılında üçüncüsünün düzenlendiği Boğaziçi Marka Zirvesi, Boğaziçi Üniversitesi ve diğer birçok üniversitenin en kapsamlı ve en ilgi çekici kariyer aktiviteleri arasında yer alıyor.

Üniversite öğrencilerinin yanı sıra profesyonellerin de katılımcı olacağı etkinlikte ETİ, Anadolu Grubu, Yıldız Holding, Eczacıbaşı, KPMG, Colgate Palmolive, Henkel, Loreal gibi markalardan gelecek üst düzey yöneticiler de yer alacak.

Etkinlikte, Sportsnet Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Gülüm, Markalar Fısıldıyor’dan Levent Kömür, Mutfak Sanatları Akademisi Kurucusu Mahmet Aksel, viral pazarlamanın öncülerinden Batesmotelpro gibi sektörün önemli isimleri de ağırlanacak.

Markaya dair her şey

9-10 -11 Aralık’da dördüncüsü düzenlenecek olan Boğaziçi Marka Zirvesi kapsamında günümüzün trendlerini de göz önünde bulundurarak; marka, pazarlama, satış, reklamcılık ve iletişim alanlarında uzman olan isimlerin gerçekleştireceği oturumlarla, bu alanlarda kariyer hedefleyen üniversite öğrencileri, kariyerlerine yeni bir boyut katma fırsatı yakalayacaklar.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi ve katılım şartlarını, bogazicimarkazirvesi.buik.net adresindeki resmi web sitesinden edinebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.